Evet, ürünlerimiz içerisinde bir çok üründe düşük miktarda sipariş verebilmek mümkündür. Detaylı bilgi için ürün gruplarımızdan ilgilendiğiniz ürünle ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfamızda ürün sınıflandırmamız malzeme cinsine göre yapılmıştır. Ürün seçimi konusunda belirleyici bir takım etkenler vardır. Sipariş miktarı, istenilen çanta ölçüsü, baskı grafik özellikleri, termin süresi ve bütçe etkilidir. Her ürün grubu hemen her alanda kullanım olanağı bulmaktadır. Ürün seçimini doğru yapmak için ürünlerimize göz attıktan sonra siparişinizi detaylandırmak için iletişime geçiniz.

Bir çok üründe baskı grafik konusunda ücretsiz destek veriyoruz. Mevcut logonuzun vektörel formatta(*.pdf / *.ai) tasarımını bize e-mail yoluyla ulaştırdığınızda çanta üzerindeki yerleştirmeleri, renk atamaları veya istediğiniz ekstra bilgileri poşet üzerine yerleştirip tekrar sizinle paylaşıyoruz.

Evet mümkün, aynı ürün grubundan veya diğerlerinden daha önceden farklı firmalar için ürettiğimiz numunelerden ücretsiz gönderebiliriz.

Flekso baskı yöntemiyle yapılan baskılarda, baskı esnasında grafiğinizi malzeme üzerine aktarmak için kullanılan çok kullanımlı kalıplardır. Uygun saklama koşullarında saklanırsa uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir.

Birbirine yakın ebatlar üretilecekse aynı baskı kalıplarının kullanılması mümkün olabilir. Bu durumda küçük ölçüye göre yapılan kalıp büyük ölçüde de kullanılır. Fakat poşet ölçüsü büyümüş olsa da baskının kapladığı alan küçük poşetteki alan kadar olacaktır. Bu durumun sorun yaratmadığı işlerde tek baskı kalıbı kullanılabilir.

Evet yapılabilir, bu durumda sipariş ettiğiniz ürün flekso baskı yöntemiyle üretilmişse tekrar baskı kalıplarının yapılması gerekecektir. Karton çantalar haricindeki ürünlerde baskı flekso baskı yöntemiyle yapılmaktadır.

Bu durum seçtiğiniz ürünün baskı yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Karton çantalar ve hediye paketlerinde ofset baskı yöntemi kullanılır, baskı kalıparı her siparişte tekrar hazırlanır ve ürün bedeline dahildir. Bunlar haricindeki plastik ve kraft çantalar baskı kalıbı ile basılmaktadır. Bir defa bile sipariş verilse ilave olarak bu bedel belirlenir ve fatura edilir.

Baskı kalıblarında (klişe) belli standartlar vardır. En önemlisi kalıp yüksekliğidir. Eski kalıplarınızın yüksekliği makinamıza uygunsa aynı kalıplar kullanılabilir.

Çoğu zaman size özel ölçü üretilebilir. Bazı durumlarda ölçüler konusunda bazı kısıtlamalar olabilmektedir. İhtiyacınız olan ölçüyü belirtirseniz size net bilgi verebiliriz.

Aynı makina parkurumuzla yapılabilecek bir ürün ise yapabiliriz. Detaylı bilgi için numune isteyebiliriz, bu konuda e-mail veya telefon ile iletişime geçiniz.

Fiyatlar güncel net fiyatlardır.

Üretilen tüm ürünler size özel olduğu için siparişiniz ön ödemeli olarak işleme alır. Ön ödeme olarak havale/eft  veya mail order ile kredi kartı kabul edilmektedir. Kampanyalı kartlara vade farksız taksit imkanı vardır.

Teslimat süresi sipariş edilen ürün cinsine göre farklılık gösterebilir. 2 iş günü içerisinde sevk edilen ürünler olduğu gibi sevkiyatı 4 haftayı bulabilen ürün grupları da vardır. Lütfen sipariş aşamasında detaylı bilgi isteyiniz.

Belli ürünlerde acil sipariş karşılamak mümkün olabilir. Lütfen detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Ürünleri Türkiye geneline kargo ve ambar firmaları ile sevk ediyoruz. Küçük paketler anlaşmalı kargo ile, daha büyük ve hacimli ürünler ise ambar firmalarıyla sevk edilmektedir. Taşıma ücretleri gönderilen bölgeye göre farklılık göstermektedir. Lütfen detaylı bilgi isteyiniz.

Sevkiyatlar karşı ödemeli olarak yapılmaktadır. İstenildiği taktirde taşıma bedeli fatura edilerek peşin ödemeli olarak ta sevkiyat yapılabilir. Bazı ürün gruplarında ücretsiz kargo imkanı mevcuttur.

Sipariş formumuzu doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve ilgilendiğiniz ürünleri belirtebilirsiniz veya telefonla ulaşabilir daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

İletiniz