Nasıl Sipariş Ederim ?

Sipariş vermek için “Sipariş Form“umuzu kullanabilir yada sizi yönlendirmesi için müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz.

Siparişi oluşturmak için;

– Poşetin Modeli,
– Ebadı,
– Zemin ve Baskı Renkleri,
– Varsa Aksesuarların Renkleri ve İstenen Opsiyonlar,
– Ayrıca İstenen Miktar Belirtilmelidir.

Ürün üzerine basılmasını istediğiniz grafiği sipariş formu veya e-posta aracılığı ile grafik@butikambalaj.com adresine gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcinizin gönderdiğiniz grafiğin uygunluğunu teyid ettikten sonra grafiği resim üzerinde ürünün üzerine ekleyerek onayınızı ister. Aksi belirtilmediği sürece baskı grafiğiniz poşedi ortalayacak şekilde yerleştirilir. Sonrasında yazılı onayınız ve ön ödemenizle beraber siparişiniz kabul edilmiş olur.

Yazılı onayınızı lütfen siparis@butikambalaj.com adresine veya 0 (224) 483 3476 numaralı faksa gönderiniz.

Üretim Süreci

Üretim süreci ancak ön ödemenizin onaylanmasının ardından başlar. Ödemenizi banka havalesi yada mail order kullanarak kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Üretim süreci yeni ürünler için baskı klişelerinin hazırlanmasıyla başlar.Teslimat süreleri ürün cinslerine göre farklılık gösterebilir. Plastik ve kraft kağıt çantalarda 1-2 hafta, karton çantalar ve hediye paketlerinde 3-4 hafta teslimat süresi vardır. Lütfen sipariş aşamasında detaylı bilgi isteyiniz.

Tekrarlayan Siparişler

Daha önceden aldığınız bir ürünle ilgili eğer baskı grafiği ve ürün ölçüleri gibi özelliklerde bir değişiklik yoksa sonraki siparişinizde müşteri adını ve en son faturanızdaki ürün kodunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sevkiyat

Küçük paketlerdeki ürünler Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo şirketleri ile karşı ödemeli gönderilir.Orta ve büyük ölçekteki sevkiyatlar Türkiye’nin her yerine anlaşmalı taşıma ambarları ile karşı ödemeli gönderilir.Talep edildiği taktirde kargo ücreti faturaya yansıtılır ve bedeli peşin ödenerek sevk edilebilir. Bazı ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği mevcuttur. Konuyla ilgili bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İlave Ücretler

Klişe Ücretleri

Flekso baskı yöntemi ile üretilen ürünlerde ilk siparişlerde bir defaya mahsus klişe ücreti talep edilir. Sonraki siparişlerde baskı grafiğinde bir değişiklik olmadığı takdirde aynı klişe kullanılır. Klişe bedeli; baskı alanına bağlı olarak fiyatlandırılır. Grafik onay sürecinde müşteri temsilciniz ürününüze özel klişe fiyatını size bildirir.

Sipariş İptali

Sipariş iptali yazılı olarak bildirilmelidir. Üretim süreci içerisinde ürünle ilgili o ana kadar gerçekleşen tüm maliyetler müşteri tarafından karşılanır. Bu maliyetler, devreye alma giderleri, klişe maliyeti, eğer ürün belli bir aşamaya kadar üretildiyse o aşamaya kadar olan kısmın hammadde ve işçilik gideri gibi maliyetleri içerir.