Baskı Metodu ve Standart Baskı Renkleri

Flekso Baskı

Kağıt ve plastik poşetlerin baskısında kullanılan en yaygın ve en ucuz yöntemdir. Baskı klişesinin yüzeyinde yüksekte kalan işli alanlardaki mürekkep almış görüntülerin basınç etkisiyle baskı malzemesinin üzerine geçirilmesi esasına dayanır.

Flekso Baskıyı Ürün Üzerinde Görmek İçin Tıklayınız...

Flekso Baskı Mürekkep Renkleri İçin Tıklayınız...

 

Varak Baskı

Yaldızlı varak malzemesinin ısı ile doğrudan poşete aktarıldığı yöntemdir. Ürüne ileri derecede görsellik katar ve parlaklığı ile dikkat çektiği için tercih edilir.

Varak Baskıyı Ürün Üzerinde Görmek İçin Tıklayınız...

Varak Baskı Renkleri İçin Tıklayınız...

 

Nakış Baskı

Sadece kumaş türü malzemelere uygulanabilen bir yöntemdir.10 renge kadar seçilebilen iplik renkleri ile farklı desenler uygulanabilir.

Nakış Baskıyı Ürün Üzerinde Görmek İçin Tıklayınız...

Nakış Baskı Renkleri İçin Tıklayınız...

 

Fotoğraf Baskı

4 ana rengin birleştirilmesiyle fotoğraf kalitesinde baskılar elde edilebilir.Kağıt ve plastik ürünlerde mükemmel görsellik sağlar.Baskıya hazırlama süresi uzun olduğu için ancak yüksek tirajlı işler için uygundur.

Fotoğraf Baskıyı Ürün Üzerinde Görmek İçin Tıklayınız...

 

Baskı Grafik Özellikleri

Butik Ambalaj olarak ürününüzün grafik baskı kalitesine çok özen gösteriririz. Kaliteli bir baskı elde etmek için logonuzun aşağıda belirtilen şartları karşılaması gerekmektedir.

Baskı Grafiğiniz İle İlgili Sorular ?

Sipariş vermeden önce baskı grafiğinizin bir kopyasını grafik@butikambalaj.com adresine göndermenizi öneririz. Konusunda deneyimli personelimiz grafiğin basılabilirliğini inceledikten sonra en geç 24 saat içinde sizi bilgilendirecek ve gerekli ise bazı düzeltmeler konusunda önerilerde bulunacaktır.

Grafik Baskının Ürün Üzerine Yerleştirilmesi

Aksi belirtilmediği sürece tüm grafik baskı işlemleri ürünü ortalayacak şekilde yapılır.

Baskı Alanının Belirlenmesi

Baskı alanı, ürünün modeline, ebatına ve baskı metoduna göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak geniş baskı alanı isteyen tasarımlar flekso baskı yöntemini tercih etmeli, daha sade ve şık görünüm aranan tasarımlarda varak baskı yöntemi tercih edilmelidir.

İki Renkli Baskılar

İki renkli flekso baskılı tasarımlarda iç içe geçen renkler arasında en az 2 mm boşluk olmalıdır. Flekso - Varak kombine baskılı tasarımlarda tasarımdaki farklı renkler arasında en az 2 mm boşluk olmalıdır.

Grafik Tasarım Ücreti

Baskı grafik tasarımı müşterilerimize ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ön Seri Üretim Ücreti

Aksi belirtilmediği sürece siparişleriniz bir önseri numunesi hazırlanmadan doğrudan tamamı üretilerek sevkedilir. Sipariş öncesindeki grafik baskılı önseri talepleriniz ücrete tabidir. Tüm ürünlerimiz için önseri bedeli 50 TL dir. Ayrıca baskı klişe ücretinin de karşılanması gerekir.

 

Anasayfa Hakkımızda Genel Bilgi Ürünlerimiz Baskı & Grafik Sipariş & Teslimat İletişim

Butik Ambalaj San. ve Tic. LTD. ŞTİ.
Altınova Mah. Kuru Sk. No:11 / Osmangazi / BURSA
Tel: +90(224) 480 00 22 Fax: +90(224) 483 34 76
bilgi@butikambalaj.com